Kontakt oss

Artell Kommunikasjon

Fayes gate 2, 3110 Tønsberg
Tlf. +47 922 24 666
E-post: post@artell.no

Artell Kommunikasjon AS

Kontakt oss

13 + 15 =

Våre ansatte

Klikk på bildene for å lese mer

Linda L. Solberg

Carl Fredrik Bø
Byråleder & senior rådgiver
+47 957 21 633
carl.fredrik@artell.no

Svein Johnsen

Svein Johnsen
AD & partner
+47 901 94 874
svein@artell.no

Lene B. Hatlenes

Lene B. Hatlenes
Senior rådgiver & partner
+47 906 71 713
lene@artell.no

Linda L. Solberg

Linda L. Solberg
AD & designer
+47 412 71 689
linda@artell.no

Marianne Skaare

Marianne Skaare
Senior rådgiver
+47 932 58 252
marianne@artell.no

Martin Ø. Henriksen

Martin Ødegaarden
Kreativ leder & tekstforfatter
+47 916 68 423
martin@artell.no

Kari-Line Rusten

Kari-Line Rusten
Administrativ leder & rådgiver
+47 992 51 630
kari.line@artell.no